Pisanie skryptów - TradingView

OFERUJĘ Cena do negocjacji
Kontakt 000000000
pl.tradingview.com

Opis

Tradingview szybko staje się jednym z najbardziej popularnych narzędzi do analizy wykresów i tworzenia automatycznych strategii. Dzięki łatwym w obsłudze narzędziom analizy technicznej, dostępem do ogromnej sieci społecznościowej, TradingView jest jednym z najlepszych miejsc do promowanie automatycznych rozwiązań tradingowych.

Na platformie TradingView można analizować instrumenty tradingowe z kilkudziesięciu giełd, między innymi Kurs Bitcoina z różnych giełd kryptowalut.

Na platformie dostępne są także spółki z GPW, co umożliwia stworzenie skryptów generujących sygnały transakcyjne dla polskich spółek.  

 

Oferuję napisanie dedykowanych skryptów w języku Pine Script. Ceny są uzależnione od stopnia zaawansowania i czasu potrzebnego do napisania, testów i implementacji skryptu.

 

Każde zlecenie analizuję indywidualnie. Przed przystąpieniem do pisania kodu przygotowywuję szczegółową wycenę.  Strona www: https://pl.tradingview.com/

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1180
Wyświetlony: 51
Wygasa: 2019-01-08 11:36:00

Lokalizacja

Kielce, świętokrzyskie

Zapytaj autora

Komentarze