Rehabilitacyjne turnusy narciarskie dla dzieci ferie 2017

OFERUJĘ 1450 PLN
Kontakt 504077358
www.dobrawioska.pl

Opis

 • Co po wakacjach?

  Serdecznie zapraszamy na rehabilitacyjne turnusy narciarskie dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi zaburzeniami w rozwoju – Lądek Zdrój 2017.

  Turnus stanowi formę rehabilitacji ruchowej i jest przeznaczony dla:

  „narciarz aktywny” – dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi, problemami neurologicznymi jak również dla dzieci zdrowych. Program turnusu rehabilitacyjnego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo do zajęć jazdy na nartach prowadzona jest także aquaterapia oraz zajęcia z psychologiem. Zaletą turnusów jest to, że nasi instruktorzy narciarstwa mają doświadczenie i odpo wiednie podejście w pracy z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju.

  „narciarz pasywny” – dla dzieci z ograniczeniami w ruchu (z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz innymi zaburzeniami) z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu do zwożenia Piloted dual ski. Sprzęt rehabilitacyjno – rekreacyjny „Piloted dual ski” wraz z wyposażeniem jest przeznaczony dla wożenia na nartach osób z niepełnosprawnością ruchową. Do nart jest przymocowany wózek, w którym umieszcza się osobę niepełnosprawną, całością kieruje instruktor narciarstwa zjazdowego. Posiadanie takiego zestawu pozwala fundacji na zorganizowanie turnusów narciarskich także dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.dobrawioska.pl

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 337
Wyświetlony: 158
Wygasa: 2022-08-06 13:14:00

Lokalizacja

Lądek Zdrój , dolnośląskie

Zapytaj autora

Komentarze